חיפוש
פעולות
Skip Navigation Linksעמוד הביתמוצרי ביטוחפתרונות לפרישהעל המוצרמיסויאודות מיסוי

אודות מיסוי

מיסוי פנסיוני
הטבות מס בפנסיה - איך לשלם כמה שפחות על כספי הפרישה

 

מדינת ישראל מבקשת לעודד אותנו לחסוך לתקופת הפנסיה, לכן בכל חיסכון פנסיוני יש גם הטבות מס. הטבות המס ניתנת בכמה דרכים, בהתאם לסוג החיסכון ולסטטוס שלך:

  • זיכוי - הפחתה של סכום כסף מהמס לתשלום
    לדוגמה: במקום לשלם 1000 ₪ מס תשלם רק 900 ₪
  • ניכוי  - הפחתה של סכום כסף מההכנסה החייבת במס
    לדוגמה: במקום לשלם מס על הכנסה של 1,000 ₪, תשלם מס על הכנסה נמוכה יותר, של 900 ₪
  • פטור - לאחר הפרישה, תהיה זכאי לפטור ממס על חלק מכספי הפרישה
    כמו כן, בעת הפרישה מהעבודה, ניתן לפרוס את כספי הפיצויים ומענקי הפרישה החייבים במס על פני 6 שנים, במטרה להקטין את נטל המס על כספי הפיצויים ומענקי הפרישה.

 

מתי להתחיל בתכנון מס?
תכנון מס הוא שימוש נכון בחוקי המס השונים על מנת להפחית את תשלומי המס שלך. כבר בתהליך בחירת החסכונות לפנסיה, כדאי להתאים את סוגי החיסכון (קרן פנסיה, ביטוח מנהלים, קופת גמל וקרן השתלמות) לצרכים שלך, תוך התייחסות גם לנושא מקסום הטבות המס.
על מנת להבטיח חישוב מעמיק, כדאי להתחיל את התכנון מוקדם, כחצי שנה לפני הפרישה. ליווי מקצועי עשוי לחסוך לך עשרות ואף מאות אלפי שקלים.

מנהל תיק הלקוח שלך  באיילון נאמנים ילווה אותך בכל התהליך וידאג שתוכל לקבל את מקסימום הטבות המס המגיעות לך. תכנון וחשיבה נכונה ישפיעו לטובה על רמת החיים שלנו ושל משפחתנו בגיל הפרישה.

לקבלת שירות מתקדם ומידע מקיף ,זמין, מקצועי ורחב ניתן למלא את הטופס בעמוד זה או להתקשר לטלפון 1-700-55-05-06 ואחד ממומחי הפרישה שלנו באיילון נאמנים ישמחו לסייע. 

מעניין? רוצה לשמוע עוד פרטים?

מעניין? רוצה לשמוע עוד פרטים?
איך קוראים לך?
מה כתובת המייל שלך?
Phone Pref
מה מספר הטלפון שלך?
Venture Code