חיפוש
פעולות
Skip Navigation Linksעמוד הביתמוצרי ביטוחפתרונות לפרישהעל המוצרליווי ותכנון לפורשאודות ליווי ותכנון לפורש

אודות ליווי ותכנון לפורש

ליווי ותכנון לפורש

כולנו נצא לפנסיה, חשוב לתכנן אותה נכון.

פרישה לגמלאות מהווה צעד משמעותי ביותר בחיים של עובד שכיר, המסיים את יחסי עובד-מעביד ומזכה את העובד בפיצויי פיטורים. פרישה לגמלאות מתקיימת גם אצל עובד עצמאי, בהתאם להחלטתו.


כולנו מייחלים להגיע לגיל הפרישה בשיבה טובה ובנחת אך יחד עם זאת אירוע פרישה בחייו של אדם עלול להיות, לחלק מהפורשים, אירוע טראומתי. הפרישה לגמלאות מהווה שינוי מהותי בחיי האדם העובד בהיבט הפסיכולוגי, המשפחתי והאישי, והיבט נוסף ומהותי בנוגע לאירוע הפרישה הינו ההיבט הכלכלי והפיננסי.


מחלקת תכנון פרישה וגיל שלישי באיילון נאמנים מתמחה בניהול הסדרים פנסיוניים ופיננסים, ונמצאת לשירותך בכל הקשור להכוונת עובדים המתקרבים לגיל פרישה.
מחלקת תכנון פרישה וגיל שלישי  מחזיקה בתו תקן של המכון לבקרה ואיכות איי.קיו.סי לניהול מערכי ביטוח, פנסיה, פיננסים ומוקדים טלפוניים, ושירותיה מציעים למעסיק שירותי מיקור חוץ של ניהול תוכניות הפנסיה, הביטוח והפיננסים בארגונים ובכללם תכנון וניהול תהליכי פרישה מרצון, וכן בנייה יישום ובקרה של מודלים לפרישת עובדים על פי המדיניות הפנסיונית בארגון. 


שירותי המחלקה לפורש כוללים ניהול ההסדר הפנסיוני המאפשר לעובד לתכנן ולעקוב אחר התוכניות הפנסיוניות שלו באופן מקצועי, שקוף וצמוד, כדי לבצע את ההתאמות הנדרשות למצבים המשתנים בחיים כמו חתונה, הולדת הילדים וכד' וכן דאגה לתא המשפחתי במקרה פטירה או אובדן כושר עבודה חו"ח.  אנשי המחלקה מלווים את העובד גם בתכנון מס מענקי פרישה ופנסיה, תכנון הכנסה חודשית כולל חישוב זכויות מביטוח לאומי והכנסות אחרות.


ניהול הסדר פנסיוני באיילון נאמנים מתבצע על ידי  מיטב אנשי המקצוע בתחום, בעלי נסיון עשיר ויכולות מקצועיות מוכחות בליווי והטמעה של הסדרים פנסיוניים ופיננסים. הצוות המקצועי מזהה וממפה את צרכי המבוטחים ומתאים להם פתרונות פנסיוניים וכלכליים על פי המקורות הכספיים העתידיים. במקביל, מקבל המעסיק פתרון כולל בתחום הפנסיוני מול העובד ומול חברות הביטוח, קרנות הפנסיה והגמל.

אנו באיילון נאמנים מציעים שירות תכנון פרישה למעסיק ולעובד, הכולל מגוון פתרונות פנסיוניים לפורשים, כך שהטבות המס המגיעות לעובד ינוצלו בצורה האופטימלית ביותר.

תכנון וחשיבה נכונה ישפיעו לטובה על רמת החיים שלנו ושל משפחתנו בגיל הפרישה.

לקבלת שירות מתקדם ומידע מקיף ,זמין, מקצועי ורחב ניתן למלא את הטופס בעמוד זה או להתקשר לטלפון 1-700-55-05-06 ואחד ממומחי הפרישה שלנו באיילון נאמנים ישמחו לסייע.


 

מעניין? רוצה לשמוע עוד פרטים?

מעניין? רוצה לשמוע עוד פרטים?
איך קוראים לך?
מה כתובת המייל שלך?
Phone Pref
מה מספר הטלפון שלך?
Venture Code