חיפוש
פעולות
Skip Navigation Linksעמוד הביתמוצרי ביטוחבריאות וסיעודעל המוצרמחלות קשותאודות מחלות קשות

אודות מחלות קשות

מהו ביטוח מחלות קשות?


גילוי מחלה קשה הינו מצב שאינו קל, למבוטח ולמשפחתו. בנוסף לפחדים והלא נודע, המלווים את גילוי המחלה, נקלעים החולים לקשיים כלכליים כתוצאה מאובדן ימי עבודה רבים והוצאות שונות שאינן מכוסות בפוליסות ביטוח אחרות.

ביטוח מחלות קשות מעניק למבוטח כיסוי הוצאות שונות שנגרמות עקב גילוי מחלה קשה, ושאינן מכוסות בביטוח של קופות החולים כמו תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות, אביזרים רפואיים מיוחדים, עזרה במטלות שונות בבית, תשלום עבור אובדן ימי עבודה, הסעות לטיפולים ועוד.
מה כוללת פוליסת ביטוח מחלות קשות?

  • פוליסת ביטוח מחלות קשות הינה תת מוצר של פוליסת ביטוח בריאות פרטי ומציעה פיצוי חד פעמי, המשולם במלואו במקרה של גילוי מחלה קשה, וללא צורך בהוכחת הוצאות כספיות שנגרמו מהמחלה. את גובה הפיצוי קובע המבוטח בעת הצטרפותו לביטוח, ובהתייעצות עם מנהל תיק הלקוחות.
  • הפיצוי ניתן ללא תלות בהכנסות מפוליסות ביטוח אחרות ואינו תלוי בעלויות הטיפולים בגין גילוי המחלה הקשה. 
  •  בנוסף, ניתן לרכוש פוליסת ביטוח למקרה של גילוי מחלת הסרטן. פוליסה מיוחדת זו, מבטיחה פיצוי כספי חד פעמי בגין המחלה, בהתאם לסכום שנרכש על ידי המבוטח.
  • בחלק מחברות הביטוח ניתן לבחור מסלולים שונים בביטוח מחלות קשות עבור מבוגרים וילדים, וכן מסלול הכולל בנוסף לפיצוי החד פעמי, גם פיצוי חודשי.

 

ביטוח מחלות קשות באיילון נאמנים  מעניק למבוטח פתרון כלכלי הולם במקרה של גילוי מחלה, תוך ליווי אישי ומקצועי של מיטב מנהלי תיקי הלקוחות בתחום הבריאות.

הענק לך ולמשפחתך את הביטחון המגיע לכם - ביטוח מחלות קשות, הביטוח  המקיף והטוב ביותר בסוכנות הביטוח הטובה ביותר –איילון נאמנים.

לקבלת שירות מתקדם ומידע מקיף ,זמין, מקצועי ורחב ניתן למלא את הטופס בעמוד זה או להתקשר לטלפון 1-700-55-05-06 ואחד ממומחי איילון נאמנים ישמחו לסייע.


 

שאלות ותשובות

בפוליסה מכוסות בדרך כלל מחלות רבות מאוד. ניתן לעיין ברשימה המעודכנת ביום רכישת הפוליסה.
במקרה וחלה המבוטח באחת מהמחלות המכוסות בפוליסה, יינתן הפיצוי הכספי שנקבע מראש
קיימים הבדלים בין פוליסות הביטוח אותן מציעות החברות, כמו פירוט המחלות המכוסות בפוליסה ומספרן. מומלץ לבדוק אילו מחלות מכוסות והאם תנאי הפוליסה מתאימים לצרכי המבוטח. כמו כן קיימים הבדלים במחיר הפרמיה החודשית, סכום הכיסוי וגיל סיום הפוליסה.
מנהלי תיקי הלקוחות באיילון נאמנים יסייעו לך להבין את ההבדלים בין הפוליסות השונות וימליצו על הפוליסה המתאימה ביותר עבורך
הצהרת בריאות (חיתום רפואי) הינה מסמך בו מצהיר המבוטח על מצבו הבריאותי בעת הצטרפותו לביטוח. במידה וחלה המבוטח באחת מהמחלות המכוסות בביטוח, חברת הביטוח מורשית לבדוק את תיקו הרפואי של המבוטח ואת נכונות הפרטים בבקשת ההצטרפות שלו לביטוח מחלות קשות.
ביטוח מחלות קשות מעניק למבוטח שחלה באחת מהמחלות המוזכרות בפוליסה, פיצוי לאחר גילוי המחלה. כדאי לדעת שקיימת תקופת המתנה (אכשרה) קצרה בביטוח מחלות קשות, במהלכה אין כיסוי ביטוחי, וזאת כדי להבטיח שהמחלה לא הייתה קיימת בעת רכישת הפוליסה.
סכום הפיצוי נקבע על ידי המבוטח בזמן רכישת הפוליסה, ונע בדרך כלל בין ארבע מאות לחמש מאות אלף ₪.
יש לי ביטוח פרטי מהעבודה, איך אני יודע אם כלול בו ביטוח מחלות קשות?
יש לבדוק בתנאי הפוליסה הקבוצתית דרך מקום העבודה האם מופיע כיסוי למחלות קשות
בפוליסת ביטוח מחלות קשות נמצאת רשימה של  35 מחלות קשות ואירועים רפואיים. זוהי רשימת המחלות המוגדרות כמחלה קשה
תשלום הפרמיה נקבע על פ גילו של המבוטח , הצהרת הבריאות שלו , מעשן / לא מעשן
נכון לבטח את כל בני המשפחה כולל ילדים, הפיצוי שיתקבל במקרה של גילוי מחלה קשה יוכל לתת לך ולמשפחתך ביטחון כלכלי
שאלות ותשובותלשאלות נוספות

מעניין? רוצה לשמוע עוד פרטים?

מעניין? רוצה לשמוע עוד פרטים?
איך קוראים לך?
מה כתובת המייל שלך?
Phone Pref
מה מספר הטלפון שלך?
Venture Code