חיפוש
פעולות
Skip Navigation Linksעמוד הביתחשוב לדעתמבוטח בביטוח סיעודי קולקטיבי? הביטוח שלך מסתיים בימים הקרובים!

מבוטח בביטוח סיעודי קולקטיבי? הביטוח שלך מסתיים בימים הקרובים!

 

מבוטח בביטוח סיעודי קולקטיבי? הביטוח שלך עומד להסתיים!

כך ישפיעו עליך השינויים בביטוחי הסיעוד             

 

לידעתכם!! בעוד 3 ימים - בתאריך ה 1 למרץ הביטוח הסיעודי קולקטיב מסתיים

 

ביטוח סיעודי הוא אחד הביטוחים החשובים שיש, מכיוון שהוא מסייע לממן את הוצאות הטיפול הסיעודי בבית או במוסד רפואי. אומנם מצב סיעודי מתקשר אצלנו לאנשים מבוגרים, אבל בפועל אדם עלול להגיע בכל גיל למצב סיעודי כתוצאה ממחלה, תאונה או תשישות נפש. עלות הטיפול בחולה סיעודי יכולה להגיע למעל 10,000 שקלים בחודש, כלומר מאות אלפי שקלים לאורך השנים, ורובה ממומנת על ידי החולה ובני משפחתו.

 

חלק מהחברות הגדולות במשק נהגו לבטח את עובדיהם בביטוחי בריאות וסיעוד קבוצתיים, ולאפשר גם לבני המשפחה להצטרף במחיר מוזל. כעת, במסגרת הרפורמה בביטוחים הסיעודיים, הביטוחים הללו הופסקו בתחילת 2018, והכיסוי הביטוחי שלהם יהיה תקף למשך 60 יום מסיום התוכנית, כלומר עד ה-1 במרס.

אם עד היום היית מבוטח בביטוח סיעודי קבוצתי (קולקטיבי) דרך מקום העבודה שלך, חשוב שתדע מה האפשרויות העומדות בפניך.

 

הביטוח הסיעודי הקבוצתי הסתיים - מה עושים עכשיו?

אם היית מבוטח בביטוח סיעודי קבוצתי שהסתיים, עומדות בפניך כמה אפשרויות:

1.      מימוש זכות ההמשכיות
הזכות לרכוש ביטוח סיעוד פרטי באותה חברת ביטוח ללא צורך בהצהרת בריאות. זכות ההמשכיות כוללת הנחות שונות, בהתאם לסיכומים בין הארגון לחברת הביטוח. עם זאת, כמו בכל רכישת ביטוח, כדאי לבחון את כדאיות הצעת ההמשכיות מול האפשרויות האחרות על מנת להבטיח שתבחר באפשרות הטובה ביותר מבחינתך.

2.      הצטרפות לביטוח סיעוד פרטי בחברת ביטוח אחרת
אם מצב בריאותך תקין, כדאי שתבדוק עם מנהל תיק הלקוחות שלך באיילון נאמנים ביטוח סיעודי פרטי בחברות שונות. מנהל התיק יוכל להציע לך כיסויים שונים ויחד תוכלו לבחור את הביטוח המתאים לך. מלבד התשלום החודשי, כדאי להתייחס לפרמטרים שונים בביטוח, לדוגמה, יש ביטוחים שנותנים פיצוי נמוך יותר בבית וגבוה יותר במוסד הסיעודי, תקופות המתנה ארוכות יותר וכן תקופות פיצוי לכל החיים או לתקופה מוגדרת כפי שהיה לך בביטוח הקבוצתי, מה שיכול להוזיל את התשלום בעשרות אחוזים
.
ההצטרפות לביטוח סיעודי פרטי חדש דורשת
הצהרת בריאות.

 

3.       רכישת כיסוי סיעודי בקופת חולים

אפשרות נוספת היא רכישת ביטוח סיעודי בקופת חולים. הפיצוי הוא ל־60 חודשים בלבד בסכומים קבועים הנקבעים לפי גיל רכישת הביטוח, ואין כיסוי לאירוע של תאונת דרכים או עבודה, אבל אפשר לשלב את הביטוח הזה עם ביטוח סיעודי פרטי.

רכישת ביטוח סיעודי בקופת חולים מחייבת חיתום (הצהרת בריאות), אבל אם אתה מעל גיל 60 ועד היום היית מבוטח בביטוח סיעודי קבוצתי, תוכל להצטרף לביטוח ללא חיתום לזמן מוגבל.

 

אם היית מבוטח עד היום בביטוח סיעודי קבוצתי, כדאי לך לבחון היטב את מגוון האפשרויות שעומדות לפניך, ולהתייעץ עם אנשי המקצוע של איילון נאמנים שיסייעו לך לתכנן יחד את המתווה של ביטוח סיעודי הפרטי שיתאים לך.

 

לפרטים נוספים והצטרפות לביטוח סיעודי אנא צרו קשר בהקדם!!

קבלו הצעה לביטוח סיעודי?

קבלו הצעה לביטוח סיעודי?
איך קוראים לך?
מה כתובת המייל שלך?
Phone Pref
מה מספר הטלפון שלך?
Venture Code