חיפוש
פעולות
Skip Navigation Linksעמוד הביתחשוב לדעתכפל ביטוח: האם אתה משלם פעמיים על אותו כיסוי ביטוחי?

כפל ביטוח: האם אתה משלם פעמיים על אותו כיסוי ביטוחי?

חצי מהמבוטחים בישראל מחזיקים ביטוחים כפולים

 

מנתוני רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון (או בקיצור רשות שוק ההון), עולה כי למעלה מ-50% מציבור המבוטחים מחזיקים בביטוחים כפולים. לדוגמה, יכול להיות שרכשת ביטוח משכנתה על אותה דירה גם מהבנק וגם מחברת ביטוח, או ביטוח בריאות פרטי במקביל לביטוח בריאות קבוצתי (קולקטיבי) שיש לך מהעבודה, או אולי הצטרפת לכמה ביטוחי אובדן כושר עבודה כחלק מביטוחים אחרים ועוד ועוד.  

 

איך אוכל לבדוק אם יש לי ביטוחים כפולים?

 

פגישה עם מנהל התיק שלך

באפשרותך לקבוע פגישה עם מנהל התיק שלך באיילון נאמנים, ולבחון איתו את כל הביטוחים הקיימים שלך. מנהל תיק מקצועי יוכל לבדוק ולזהות כפל ביטוחים וכפל כיסויים, ובמקביל גם לבדוק אם חסרים לך ביטוחים שרלוונטיים עבורך.

 

הר הביטוח – כל המידע הביטוחי שלך במקום אחד

לאחר הצלחת אתר "הר הכסף", מנוע חיפוש לאיתור חסכונות פנסיוניים, ביטוחי חיים וחשבונות בנק, השיקו משרד האוצר ורשות שוק ההון בשנת 2017 את אתר ״הר הביטוח״, שמאפשר לך לעשות סדר במגוון הביטוחים הרשומים על שמך, ללא עלות כספית.

באתר תוכל לאתר את כל הביטוחים שקיימים על שמך: סיעודי, בריאות, חיים, אובדן כושר עבודה, רכב, דירה, ועסק. כך תוכל לוודא שאין לך מוצרי ביטוח כפולים (לדוגמה שני ביטוחי דירה לאותה דירה). האתר מאפשר לך גם להשוות מחירי ביטוח עם חברות אחרות.

מנהל התיק שלך באיילון נאמנים יוכל לסייע בניתוח והבנת המידע המתקבל מהר הביטוח.

 

מתי הביטוח שלך לא יופיע במאגר

המידע בתוצאות החיפוש מועבר מידי חודש על ידי חברות הביטוח, ועלולים להיות פערי מידע אם הצטרפת לאחרונה לביטוח והוא עדיין לא עודכן בממשק האוטומטי, בשל טעות בנתונים במערכות המידע של חברות הביטוח, או אם מוצרי הביטוח רשומים לפי מספר דרכון או ח.פ ולא לפי מספר תעודת הזהות שלך. במקרה כזה, תוכל לבדוק את הדוחות התקופתיים שמגיעים אליך מחברת הביטוח.

 

 

לא מעוניין שהמידע על הביטוחים שלך יופיע באתר?

באפשרותך לפנות אל חברת הביטוח שבו מתנהל מוצר הביטוח ולבקש שלא להעביר את המידע.

 

אל תדחה למחר את מה שאפשר לעשות היום. בדיקה פשוטה עם מנהל התיק שלך באיילון נאמנים מול אתר ״הר הביטוח״ יכולה לחסוך לך הרבה כסף!

מעוניינים שמנהל התיק שלנו יבדוק את תיק הביטוח שלכם ויוודא שאתם לא משלמים פעמיים על אותו הביטוח?  

מעונין לחסוך מאות שקלים בחודש?

מעונין לחסוך מאות שקלים בחודש?
איך קוראים לך?
מה כתובת המייל שלך?
Phone Pref
מה מספר הטלפון שלך?
Venture Code