חיפוש
פעולות
Skip Navigation Linksעמוד הביתמאמריםביטוח בריאות וסיעוד: חשוב לדאוג גם לילדים

ביטוח בריאות וסיעוד: חשוב לדאוג גם לילדים

מי מאתנו אינו חושש מפני הלא נודע? אותם אירועים לא צפויים העלולים לנחות עלינו כרעם ביום בהיר ולהפר את שלוות חיינו האהובה. רובנו כבר מכירים בחשיבותו של ביטוח הבריאות הבא להגן עלינו בקרות מקרה בריאותי המחייב את טיפולנו ובאפשרויות הטיפוליות והכספיות שהוא פורש בפנינו בעת הצורך. כמוהו גם הביטוח הסיעודי, אשר נועד לספק לנו משענת כלכלית אם חס וחלילה נהפוך סיעודיים ונידרש לטיפול מיוחד.

קשה לנו לחשוב על ילדינו בהקשר לחשיבות הביטוחים הללו, אולי מפני שביטוחים אלה נתפסים בעינינו כתלויי גיל ומצב גופני רעוע והרי ילדינו צעירים ובריאים.
בכתבה הבאה נספר לכם על החשיבות והיתרונות ברכישת ביטוח בריאות וסיעוד עבור ילדיכם וכיצד רכישת ביטוח בגיל כמה שיותר צעיר יכולה רק להיות לעזר רב.

עלויות

ככל שגיל המבוטח בביטוח בריאות צעיר יותר, כך הפרמיה נמוכה יותר. מומלץ לעשות לילדיכם ביטוח בריאות מרגע לידתו וביטוח סיעוד החל מגיל 3. כך תשלמו הרבה פחות בעד אותה תמורה.

הצהרת בריאות

רכישת ביטוח בריאות מותנית במילוי הצהרת בריאות וזו משפיעה על הסכמת חברות הביטוח לבטח את המבוטח, על ההחרגות לפוליסה שיקבעו בחברת הביטוח ובכלל על רוחב הכיסוי הביטוחי שיוענק לו לאורך כל תקופת הביטוח. סטטיסטית, ככל שגילו של המבוטח צעיר, כך הסיכוי להצהרת בריאות תקינה גדול יותר ומכך הכיסוי שיינתן לילד וילווה אותו במשך תקופת הביטוח, יהיה רחב ומגוון יותר.

כיסויים מותאמים לילדים

לעיתים נדרשת התמודדות עם בעיה האופיינית בעיקר בגיל הילדות. לצד הדאגה המובנת, טיפול באמצעות מכונים פרטיים על מנת לקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור ילדינו, עלול לעלות כסף רב. חברות הביטוח מציעות כיום כיסויים המותאמים לצרכי הילדים: התפתחות הילד, בעיות הרטבה, הפרעות אכילה ועוד. רכישת כיסויים אלה במסגרת ביטוח בריאות פרטי יכולה לחסוך לכם כסף רב עבור השירותים הללו ולאפשר לילדיכם לקבל את הטיפול הטוב ביותר ללא שיקולי עלויות.

פרמיה קבועה לכל החיים

בחלק מביטוחי הבריאות ובביטוחי הסיעוד, מאפשרות חברות הביטוח, כחלק מהתנאים, לקבע את מחיר הביטוח לכל החיים. כפי שנכתב קודם, עלות הביטוח נמוכה יותר אצל ילדים ולכן ביטוח בריאות או סיעוד שנרכש מגיל צעיר, יכול להבטיח לכם תשלום נמוך וקבוע לאורך חיי ילדיכם, גם בגיל מבוגר.

איילון נאמנים מתמחה בביטוחי בריאות וסיעוד ומומחיה יוכלו לסייע לך לבחור ממגוון כיסויי ביטוח בריאות וסיעוד רלוונטים עבורך.

אנחנו כאן בשבילך

אנחנו כאן בשבילך
איך קוראים לך?
מה כתובת המייל שלך?
Phone Pref
מה מספר הטלפון שלך?