חיפוש
פעולות
Skip Navigation Linksעמוד הביתמאמריםמתי בפעם האחרונה בדקת את תיק הביטוח שלך?

מתי בפעם האחרונה בדקת את תיק הביטוח שלך?

 

הימים חולפים... שנה עוברת

מה, כבר הגיע הקיץ? אנחנו מוצאים את עצמנו מופתעים מהמהירות המסחררת שבה הזמן צועד קדימה, ולפעמים לא שמים לב שיש נושאים שזקוקים לטיפול ונותרו מאחור. ניקח למשל את תיק הביטוח שלכם.

אם לפני שנתיים, נניח, הייתם הורים צעירים לפעוט בן שנתיים, סטודנטים שעובדים בעבודות מזדמנות – והיום אתם כבר הורים לשניים ועובדים בעבודה קבועה ומכניסה, מומלץ שתפנו אלינו על מנת לבדוק את תיק הביטוח שלכם. או, ניקח דוגמה אחרת, אם לפני שנתיים דאגתם לביטוח תכולה עבור הדירה שלכם, ומאז התווספו רהיטים ומכשירי חשמל יקרי ערך, חשוב שתכניסו גם אותם תחת הביטוח שלכם. 'למה חשוב לבדוק?' אתם שואלים – אז הנה התשובה.

תיק הביטוח שלך, מתאים לך?

אם חלפו מספר שנים מאז שיצרת איתנו קשר ומצבך השתנה מאז – השכר גדל, המשפחה התרחבה, החלפת מקום עבודה או אולי יצאת לגמלאות, חשוב לעדכן את הפוליסה על מנת להתאים אותה בדיוק למסלול המתאים לך, לתנאים ולכיסויים המתאימים. בסופו של דבר, אין פוליסה אחת שנכונה לכלל האוכלוסייה, מומלץ לכל אחד להתאים את הביטוח בדיוק למצבו האישי, הפיננסי ולצרכיו. כאשר הפוליסה אינה מותאמת אליכם, אתם עשויים למצוא את עצמכם בשעה שאתם זקוקים לכיסוי הביטוחי, מופתעים – ולא לטובה.

לשם דוגמה, דוד עשה ביטוח תאונות אישיות לפני שנתיים כאשר עוד היה רווק, ולכן נקבע סכום נמוך לפיצוי. כעבור חמש שנים, כשנפצע והיה מרותק למיטתו, הופתע לגלות שהסכום שמגיע לו נמוך ולא מספק על מנת לכלכל את משפחתו החדשה, אשתו ובניו התאומים. לאורך כל התקופה דוד הרגיש שאין לו סיבה לדאוג, משום שהוא מבוטח. הוא לא לקח בחשבון שעליו לבדוק את הפוליסה ואת התאמתה למצבו המשפחתי החדש.

ההמלצה: בדקו את תיק הביטוח בכל שנתיים

אז מה עושים? כדי לוודא שהתיק שלכם מעודכן, שאתם לא משלמים כספים מיותרים, ושאתם מכוסים בכל הביטוחים המומלצים בהתאם למצבכם האישי והפיננסי, עליכם פשוט לפנות אלינו ולבקש בדיקה שכל התנאים אכן מתאימים למציאות הנוכחית.

ההמלצה היא לבצע בדיקה כזו מידי שנתיים. מדובר בתהליך פשוט ביותר – כל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק להשאיר את הפרטים שלכם, אנחנו כבר נדאג ליצור איתכם קשר, לבדוק את התיק הביטוחי והפנסיוני שלכם, ולעדכן את כל הפרטים הרלוונטיים – כך שתהיו מכוסים.

 

לפרטים וקבלת הצעה משתלמת, ניתן למלא את הפרטים בטופס או ליצור קשר 

 

למידע נוסף והצטרפות השאירו פרטים

למידע נוסף והצטרפות השאירו פרטים
איך קוראים לך?
מה כתובת המייל שלך?
Phone Pref
מה מספר הטלפון שלך?