חיפוש
פעולות
Skip Navigation Linksעמוד הביתמאמריםהרכוש הכי יקר שלך

הרכוש הכי יקר שלך

מדוע חשוב לבטח אותו

הדירה שלך היא אולי הנכס הכי יקר שקנית בחייך. שנים של עבודה קשה וחסכונות הביאו אותך אותך לרגע המאושר בחייך – הרגע בו הצלחת לקנות דירה לך או לילדיך.
מעתה והלאה, המשימה שלך היא לשמור עליה ועל הכסף הרב שהשקעת בה ולהגן על רכושך ממקרים של נזקים לא צפויים כדוגמת שריפה, רעידת אדמה, נזילת צנרת, פריצה ועוד.
באמצעות בחירת הביטוחים המתאימים, יינתן לך מענה ומעטפת הגנה במידת הצורך.
מהם ביטוחיי הדירה שישמרו הכי טוב על הנכס שלך? על כך בכתבה הבאה:


ביטוח מבנה
מטרתו להגן על המבנה ועל התשתיות של הדירה שלך.
ביטוח זה מספק הגנה ופיצוי מפני נזקים לכל מרכיבי הבית הקבועים והמחוברים אליו, כמו צנרת המים והחשמל, קירות הבית, התקרה והרצפה, נזקים כתוצאה משריפה או פריצה, מנזקי טבע או רעידת אדמה, כל אלה מכוסים בביטוח מבנה במידה ורכשת את הכיסויים הרלוונטיים. סכום הביטוח שהוגדר, הנגזר משווי הדירה, יהווה את הרף העליון לפיצוי שיתקבל מחברת הביטוח במקרה שמבנה הנכס שלך יפגע. מומלץ להתאים את ביטוח המבנה לנכס שלך על ידי רכישת הכיסויים המתאימים לצרכיך בין אם הנכס שלך הוא צמוד קרקע או חלק מבניין דירות.
כיסוי נוסף וחשוב אותו ניתן לרכוש במסגרת ביטוח המבנה הוא עבור נזקי צד ג', המפצים אותך במקרה בו מבנה הדירה שלך גרם נזק לצד שלישי, במקרה שנזילה בדירתך גרמה לרטיבות בתקרת השכן, למשל או במקרה בו אורח החליק בדירתך ונזקק לטיפול רפואי.
במידה ורכשת את הנכס שלך בסיוע משכנתא, ביטוח מבנה הוא ביטוח חובה שתתבקש לעשות ע"י הבנק.

ביטוח תכולה
ביטוח זה נועד להגן על כל חפציך הנמצאים בתוך המבנה ובכך הוא משלים את ביטוח המבנה. ריהוט, תכשיטים וחפצים יקרי ערך, כלי נגינה, ביגוד ועוד, הם חפצים אשר רכשת במשך שנות חייך ויכולים להינזק כתוצאה משריפה, שיטפון או גניבה. במקרה כזה, תזדקק לפיצוי מחברת הביטוח על מנת שתוכל לרכוש תחליפים הולמים ולשקם את חייך. סכום הביטוח לתכולת הדירה, יקבע ע"י סוקר שישלח אחת לתקופה מחברת הביטוח המבטחת ויעריך את שווי תכולת דירתך באמצעות רישום מדויק של חפציך, בצרוף לפרמטרים נוספים כמו מיקום הדירה ואמצעי אבטחה הקיימים בה, או באמצעות סכום ברירת מחדל קבוע מראש.
ביטוח מבנה הדירה בשילוב עם ביטוח תכולתה מהווים מכלול הגנה מקיף ושלם. יחד עם זאת, חשוב להקפיד לבדוק שהפוליסה המוצעת לך כוללת את רוב הנזקים והתרחישים המוצעים, על מנת שבשעת הצורך היא תוכל לספק לך הגנה מרבית על הנכס שלך ועל רכושך.

 

קבלו הצעה לביטוח דירה

קבלו הצעה לביטוח דירה
איך קוראים לך?
מה כתובת המייל שלך?
Phone Pref
מה מספר הטלפון שלך?