חיפוש
פעולות
Skip Navigation Linksעמוד הביתמי אנחנוקצת עלינו

קצת עלינו

איילון נאמנים,חברת בת של איילון חברה לביטוח, הינה אחת מסוכנויות הביטוח הגדולות, המקצועיות והוותיקות ביותר הפועלות בישראל, המתמחה מעל ארבעים שנה בניהול ותפעול ביטוחי חיים, בריאות, פנסיה וביטוחים כלליים.
השילוב של ניסיון רב בתחום , מקצועיות ויחס אישי, הפכו את איילון נאמנים לבחירה הטבעית של חברות וגופים מובילים במשק הישראלי ועשרות אלפי לקוחות מרוצים.

איילון נאמנים - ממוקדים בצרכי הלקוח
מגוון מוצרי הביטוח המוצעים בחברת איילון נאמנים מותאמים לצרכים השונים של כל לקוח ולקוח וכוללים:

 • הסדרים פנסיוניים ופיננסים
 • ביטוחי בריאות וסיעוד
 • השקעות ופיננסים
 • ביטוחי חיים
 • פתרונות לבכירים
 • פתרונות לפרישה
 • פתרונות חיסכון לטווח קצר ובינוני
 • קרנות השתלמות וקופות גמל 
 • אשראי
 • ייעוץ משכנתא
 • כלכלת המשפחה

איילון נאמנים מתמחה בניהול הסדרים פנסיוניים ופיננסיים עבור מגוון רחב של חברות וארגונים בכל ענפי המשק. בתוך כך, מספקת הסוכנות שירותים מגוונים לעשרות אלפי לקוחות, תוך מתן דגש על שירות ממוקד בצרכי הלקוח.


פעילות ניהול ההסדרים באיילון נאמנים נשענת על יכולת תפעולית מתקדמת, תוך שימוש במודלים ממוחשבים ייחודיים המבטיחים את ביצוע הכיסויים הנדרשים לכל סוג אוכלוסייה ומשלבים את כל המרכיבים הסוציאליים הקיימים - קרנות פנסיה, תוכניות ביטוח, קופות גמל וקרנות השתלמות.


איילון נאמנים מרכזת את ההסדרים הפנסיוניים של כל ארגון מול מרבית קרנות הפנסיה, חברות הביטוח וקופות הגמל השונות, במטרה להבטיח את התנאים האופטימאליים עבור הלקוח מצד כל גוף פיננסי כזה, ולנצל את היתרון לגודל של הסוכנות להשגת תנאים טובים יותר ללקוחותיה, כולל תחום ייעודי לאנשי מפתח ולבכירים ממגוון רחב של ארגונים במשק.

איילון נאמנים – מובילים בשוק משתנה

כגוף מוביל, חזק ויציב, איילון נאמנים ערוכה מראש לקראת כל שינוי. צוות הסוכנות עוקב מקרוב אחר כל התפתחות בשוק הביטוח והפיננסים, ומעניק ללקוחות החברה את הטיפול העדכני והמקצועי ביותר, תוך התאמת מוצר מדויקת לצרכים המשתנים של הלקוח והכיסוי הביטוחי השלם ביותר עבורו. החברה משיקה מעת לעת מוצרי ביטוח וחסכון ייחודיים המותאמים לאוכלוסיות השונות המבוטחות בחברה.


איילון נאמנים-טכנולוגיה - לרשות הצוות המקצועי של איילון נאמנים עומדת מערכת ניהול הסדרים מתקדמת המאפשרת שימוש יומיומי בכלים מתוחכמים תומכי החלטות בטיפול בתיקי ביטוח קיימים וחדשים מול חברות הביטוח, בטיפול בתוכניות פנסיה וקופות הגמל ובניהול ובקרה שוטפים על הפעילות בכללותה.

המערכת מאפשרת עדכון ON-LINE במצב התיק הפנסיוני - הן ברמת העובד והן ברמת המעסיק - וכן מעמידה אפשרויות לביצוע סימולציות שונות בתיק האישי. סימולטורים מתקדמים, הנמצאים בשימוש איילון נאמנים ופותחו במיוחד לצרכי החברה, מדמים בניית תיק פנסיוני אופטימאלי משולב, תוך בחינה ואופטימיזציה של היבט המס, הרפורמות השונות בתחום והכיסוי הביטוחי הרצוי.

איילון נאמנים - נאמנות פיננסית

תחום הנאמנות הפיננסית באיילון נאמנים הוקם מתוך זיהוי צורך הולך וגובר הן אצל חברות והן אצל לקוחות פרטיים, לגוף מקצועי מרכזי אשר יסייע וילווה את הלקוח בניהול נכסיו הפיננסיים. נאמנות פיננסית הוקמה כדי להדריך וללוות אותך באופן אישי במציאת הפתרונות המתאימים לך, בכל הקשור לטיפול, לניהול, למעקב וקבלת החלטות ביחס לתיק הפיננסי שלך.

באיילון נאמנים מקצועיות מלווה ביחס אישי מעניקה לקהל לקוחותינו ביטחון ושקט.

מעניין? רוצה לשמוע עוד פרטים?

מעניין? רוצה לשמוע עוד פרטים?
איך קוראים לך?
מה כתובת המייל שלך?
Phone Pref
מה מספר הטלפון שלך?
Venture Code