חיפוש
פעולות
Skip Navigation Linksעמוד הביתחשוב לדעת2021 כבר כאן: זמן טוב להבין אילו חסכונות וביטוחים יש לך

2021 כבר כאן: זמן טוב להבין אילו חסכונות וביטוחים יש לך

2021 כבר כאן: זמן טוב להבין אילו חסכונות וביטוחים יש לך

2021 כבר כאן: זמן טוב להבין אילו חסכונות וביטוחים יש לך

שנת 2021 נפתחה בסגר נוסף בעקבות משבר הקורונה וזה בדיוק הזמן לנצל את השהות בבית ולבדוק אילו ביטוחים וחסכונות יש לך, ולבדוק האם הם משרתים את הצרכים שלך ושל משפחתךשנת 2021 נפתחה בסגר נוסף בעקבות משבר הקורונה וזה בדיוק הזמן לנצל את השהות בבית ולבדוק אילו ביטוחים וחסכונות יש לך, ולבדוק האם הם משרתים את הצרכים שלך ושל משפחתך.


האם יש לך ביטוח בריאות מתאים לילדים?
ביטוח בריאות פרטי לילדים הוא ביטוח אשר כולל כיסויים שונים, בהתאם לפוליסה. הכיסויים נעים מכיסוי הוצאות הטיפול ועד לכיסוי ההוצאות הנלוות עבור הילד ועבור המשפחה במקרה הצורך. הכיסויים יכולים לכלול גם פרוצדורות רפואיות יקרות מאוד, מה שיכול במקרים מסוימים, לקצר זמני המתנה ארוכים להשתלות איברים, לממן ניתוחים יקרים בחו"ל, ובסופו של דבר, גם להציל חיים.

חשוב לוודא שביטוח הבריאות של ילדייך, כולל את הכיסויים הרלוונטיים. כדאי לדעת שככל שמצטרפים לביטוח בריאות פרטי לילדים בגיל צעיר יותר, כך הסיכון שלוקחת על עצמה חברת הביטוח נמוך והפרמיה זולה יותר.


האם יש לך ביטוח רכב מתאים?
ביטוח חובה לרכב הוא ביטוח קבוע, עם כיסויים מובנים, שאינו משתנה, אך מה בנוגע לביטוחי הרשות? מבוטחי רכב רבים מחדשים את ביטוח הרכב שלהם מדי שנה בצורה אוטומטית. האם הכיסוי אותו הם מקבלים בהכרח מתאים להם? שווה לעצור לרגע ולבדוק מה ההבדל בין ביטוח צד ג' לביטוח מקיף, ולוודא שביטוח הרכב שלך עונה על הצרכים שלך ושל משפחתך:

ביטוח מקיף - ביטוח מקיף מספק כיסוי ביטוחי לנזק שנגרם לרכב שלך ולנזקים שעשויים להיגרם לרכב אחר (צד ג') כתוצאה מתאונה באשמתך. הכיסוי הביטוחי בביטוח המקיף, יכול לכלול גם כיסוי על נזקי רכוש בעקבות נזקי טבע, אש, ברק, שטפונות, סערה וגניבה, הכל בהתאם לפוליסה שנרכשה כמובן.

ביטוח צד ג' - בשונה מביטוח מקיף, ביטוח צד ג' מספק כיסוי ביטוחי אך ורק לרכב אשר נפגע כתוצאה מתאונה שנגרמה באשמת המבוטח. ביטוח צד ג' הוא ביטוח זול יותר מביטוח מקיף, כך שהוא עשוי להיות משתלם עבור נהגים זהירים במיוחד, או עבור רוכבי רכבים דו גלגליים, אשר עלויות הביטוח המקיף שלהם גבוהים.

אילו כיסויים כלולים בביטוח הדירה שלך?
זה שיש לך ביטוח משכנתא, זה לא אומר שיש לך ביטוח דירה. ביטוח משכנתא כולל ביטוח מבנה למשכנתא בלבד, והמטרה שלו היא לספק כיסוי ביטוחי עבור הבנק, במקרה של נזק שנגרם להשקעה שלו (הדירה שלך). עם ביטוח דירה בהתאמה אישית אפשר הצעה לביטוח, הכוללת ביטוח מבנה, תכולה או ביטוח משולב, על פי הצרכים שלך.


האם מסלול הביטוח הפנסיוני שלך תואם את צרכיך?
החיים הם דינמיים, ולא כל כיסוי ביטוחי שהתאים לשלב אחד של חייך, יתאים גם לשלב הנוכחי. במידה והסטטוס שלך השתנה בעקבות חתונה, הולדת ילד, או בעקבות גירושין, וגם בעקבות אובדן כושר עבודה, או כל שינוי אחר, אזי הצרכים הביטוחים שלך השתנו. חשוב לעדכן אותנו על השינוי.

שינוי מוטבים בקרן הפנסיה
כדאי לוודא שפוליסת הביטוח הפנסיוני שלך כוללת אפשרות לעדכון שמות המוטבים לאחר כריתת החוזה. בניגוד לביטוח מנהלים, תכנית פנסיה לא תמיד מאפשרת גמישות כזו.

איזה ביטוח חיים יש לך?
ביטוח חיים (ריסק), כולל כיסוי ביטוחי המעניק פיצוי כספי חד פעמי אשר מועבר למוטבים, במקרה מוות של המבוטח. בביטוח ריסק, בשונה מביטוח החיים של קרנות הפנסיה, המבוטח יכול לבחור את המוטבים לפי רצונו, ולאחר לכתו, הפיצוי אותו מקבלים המוטבים נשאר מוגן מניכוי חובותיו במידה ויש כאלה.


מעוניין לקבל הצעה משתלמת לביטוח ולחיסכון ללא התחייבות?

באיילון נאמנים, נשמח לסייע לך.
לפרטים נוספים לחץ כאן >>


קרא עוד2021 כבר כאן: זמן טוב להבין אילו חסכונות וביטוחים יש לך

אנחנו כאן בשבילך

אנחנו כאן בשבילך
איך קוראים לך?
מה כתובת המייל שלך?
Phone Pref
מה מספר הטלפון שלך?
Venture Code