תיאום פגישה אישית


הרשמה עכשיו
לקבלת מידע לתיבה הדואר שלך
ניהול הסדר פנסיוני
.

איילון נאמנים מתמחה בניהול הסדרים פנסיוניים ופיננסים ולמעשה מציעה שירותי מיקור חוץ של ניהול תוכניות הפנסיה הביטוח והפיננסים בארגונים ובכללם תכנון, יישום ובקרה של המדיניות הפנסיונית בארגון.

ניהול ההסדר הפנסיוני מאפשר לעובד לתכנן ולעקוב אחר התוכניות הפנסיוניות שלו באופן מקצועי,שקוף וצמוד.
לבצע את ההתאמות הנדרשות למצבים המשתנים בחיים,חתונה,הולדת הילדים וכד' וכן דאגה לתא המשפחתי במקרה פטירה או אובדן כושר עבודה חו"ח.

ניהול ההסדר באיילון נאמנים מעניק למעסיק פתרון כולל בתחום הפנסיוני מול העובד ומול חברות הביטוח,קרנות הפנסיה והגמל.
הוא מעניק למעסיק שירות מתקדם,מידע מקיף וזמין ומענה רחב למול העובדים בתחום זה.


איילון נאמנים מפעילה מחלקות ייעודיות המאוישות על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום,בעלי ניסיון עשיר ויכולות מקצועיות מוכחות בליווי והטמעה של הסדרים פנסיוניים ופיננסים על כל שלביהם ומחזיקה בתו תקן של המכון לבקרה ואיכות איי.קיו.סי לניהול מערכי ביטוח,פנסיה,פיננסים ומוקדים טלפוניים.

פעילות ניהול ההסדרים באיילון נאמנים נשענת על יכולת תפעולית מתקדמת, תוך שימוש במודלים ממוחשבים ייחודיים המבטיחים את ביצוע הכיסויים הנדרשים לכל סוג אוכלוסייה ומשלבים את כל המרכיבים הסוציאליים הקיימים - קרנות פנסיה, תוכניות ביטוח, קופות גמל וקרנות השתלמות.

איילון נאמנים מרכזת את ההסדרים הפנסיוניים של הארגון מול קרנות הפנסיה, חברות הביטוח וקופות הגמל השונות, במטרה להבטיח את התנאים האופטימאליים עבור הלקוח מצד כל גוף פנסיוני ופיננסי כזה, ולנצל את היתרון לגודל של הסוכנות להשגת תנאים טובים יותר ללקוחותיה.

בניית אתר פיסיליין © 2011