תיאום פגישה אישית


הרשמה עכשיו
לקבלת מידע לתיבה הדואר שלך

להגיע למטרה שלך בדרך הקצרה!

חיסכון הוא כמו קסם. אתם מפקידים סכום חודשי קבוע או משתנה וכעבור תקופה אתם מגלים שהכסף שחסכתם הפך לסכום לא מבוטל. בזכות שיטת הריבית דה ריבית החיסכון גדל בקצב מהיר יותר. המשמעות היא שהריבית שצובר החיסכון היא לא רק על ההפקדה החודשית, אלא גם על הריבית שנצברה בתקופות הקודמות.

ניתן לנהל את החיסכון בבנק באמצעות פיקדונות ותוכניות בריבית נומינלית לא גבוהה. החיסרון בכך שבפיקדונות אין הגנה מפני אינפלציה כך שריאלית גם  ניתן להפסיד על הפיקדון.אלטרנטיבה נוספת הינה חיסכון באמצעות קרנות נאמנות. בקרנות נאמנות הלקוח נדרש לשלםדמי משמרת, עמלות קניה ומכירה, דמי נאמן, שיעורי הוספה,  דמי ניהול עמלות שורה וכו'. עלויות אלו מקטינות את התשואה נטו ללקח.

בשנים האחרונות הלכו וצברו תאוצה פוליסות חיסכון פיננסיות כמוצר פיננסי מתקדם המתאים לשינויים בשווקים. פוליסות חיסכון מהוות חלופה מתקדמת לניהול השקעות אקטיבי המבוצע על ידי מנהל השקעות במגוון רחב של מסלולים, אשר מאפשר שינוי מסלולי השקעה בכל רגע נתון. שינוי של תמהיל השקעות נעשה ללא עמלות וללא תשלום מס רווח הון! 

היתרונות של פוליסות חיסכון:

  • מה שמתאים לך- מגוון רחב של מסלולי השקעה, שניתן לשלב ביניהם בכדי לייצר מסלול מותאם אישית: אג"ח, מסלולים שקלים, צמודי מדד, מסלולי מק"מ ושילוב של שיעור השקעה במניות שנע בטווח בין 0%-100%.
  • מתי שמתאים לך- נזילות מלאה. ניתן למשוך את הכספים ללא עמלות וקנסות פירעון. כמו כן ניתן לבצע משיכות חלקיות.
  • איפה שמתאים לך- ניהול חיסכון דינמי: מעבר חופשי בין מסלולי השקעה השונים המותאמים לכל תנאי שוק או טווח השקעה ללא עלויות כלשהן וללא תשלום מס על רווחי הון.
  • איך שמתאים לך- ניתן לחסוך בהפקדה חד פעמית ו/או בהפקדות שוטפות החל מסכומים נמוכים.

לאיילון נאמנים כלים תומכי החלטה שפותחו ע"י מיטב המומחים כדי לסייע ללקוח בתהליך קבלת ההחלטות. כלים אובייקטיביים אלו מאפשרים לנו לתפור עבור הלקוח את פוליסת החיסכון הטובה ביותר בהתאמה אישית לצרכיו.

לסיכום, לא משנה מה המטרה שלכם, באיילון נאמנים תגיעו אליה בקלות ובמהירות רבה יותר!

 

בניית אתר פיסיליין © 2011