תיאום פגישה אישית


הרשמה עכשיו
לקבלת מידע לתיבה הדואר שלך

ההשקעה שלך בידיים נאמנות

הפעילות והשירות הניתנים ללקוחותינו בתחום חיסכון והשקעות, מרוכזים ומנוהלים במסגרת תחום נאמנות פיננסית באיילון נאמנים. תחום זה הוקם לפני מספר שנים בכד להדריך וללוות את לקוחותינו  באופן אישי במציאת פתרונות מתאימים בכל הקשור לטיפול, לניהול, למעקב ולקבלת החלטות ביחס לתיק הפיננסי כהשלמה לתיק הפנסיוני. 

בעולם הפיננסי הקיים, שבו ישנם מוצרים ויצרנים רבים ומגוונים המשווקים את עצמם באינטנסיביות, בעולם פיננסי בו אמצעי התקשרות מציפים אותך במידע כלכלי שוטף, הופך תהליך קבלת ההחלטות והבחירות החיוני לבניית הסל הפיננסי המתאים לך -למשימה מורכבת ביותר. לא פחות קשה ומסובך מכך הינם גם המעקב והבקרה אחר התוצאות וההתפתחויות, וההחלטה על ביצוע שינויים והתאמות לאורך זמן.

במציאות זו, תהליך הבחירה בין בתי ההשקעות הינו תהליך מורכב, המחייב הכרה של הגופים השונים, מבנה פעילותם, גודלם, ניסיונם, תוצאות ביצועיהם וכו'.

הקושי בביצוע החלטה מושכלת ומקצועית מתגבר לנוכח העובדה כי לגבי פעילותם של גופים אלה בתחום של ניהול תיקים, לא קיים מידע זמין ונגיש לציבור הרחב, ולכן לא ניתן  לבחון כל אחד מהם וגם לא ניתן לבצע השוואה ביניהם או לעקוב אחר פעילותם.

כדי לספק לך את השירות המתאים, אנו נעזרים בכלים מקצועיים שפותחו במיוחד למטרה זו ע"י גורמים מומחים, ואשר  מבוססים  על  העקרונות שמנחים את פעילותנו באיילון נאמנים:

  • מקצועיות- לחברה ניסיון רב שנים והשירותים מסופקים ע"י עובדים מומחים ומקצועיים.
  • מיקוד בצרכי הלקוח - החברה רואה את הלקוח כמרכז עיסוקה. צרכיו הפיננסיים, תכונותיו והעדפותיו הם המכתיבים את גיבוש הפתרונות המותאמים ללקוח.
  • ליווי הלקוח לאורך זמן - החברה ממשיכה ללוות את הלקוח בכל שלבי התנהלותו הפיננסית ומסייעת בבקרה, דיווח ובביצוע שינויים והתאמות נדרשות עקב שינויים במצב הלקוח ובתנאי השוק.
  • שירות איכותי - שירותי החברה מבוקרים באופן שוטף ע"י גורם חיצוני הבוחן את עמידתה בדרישות תקני איכות ישראלים ובינלאומיים.

תהליך התאמת אפיק ההשקעה לצרכי לקוחותינו נעשה בשלושה שלבים עיקריים:
שלב ראשון- סיוע מקצועי בהגדרת  הרכב תיק ההשקעות המתאים.
שלב שני- סיוע מקצועי ללקוח  בהפניה לבית השקעות/מנהל תיקים אשר ינהלו בפועל
 את ההשקעות.
שלב שלישי-  מעקב ובקרה אחר ביצועים והשוואתם למדדי ייחוס מקובלים  (בנצ'מרק) לאורך זמן אחר ביצועי תיק ההשקעות.

בניית אתר פיסיליין © 2011