תיאום פגישה אישית


הרשמה עכשיו
לקבלת מידע לתיבה הדואר שלך

במציאות בה אנו חיים, סל השירותים הרפואיים הניתן במסגרת חוק הבריאות הממלכתי הינו בסיסי ולא עדכני ואינו מכסה בזמינות טובה את מרבית האירועים הרפואיים הקשים ואת מיטב שירותי הרפואה המתקדמים.
סל שירותים זה אינו כולל בחירת מנתח פרטי, בחירת בית חולים פרטי ובחירת מועד הניתוח, תוך כיסוי מלא של כל הוצאות הניתוח הפרטי.

סל השירותים הבסיסי מוגבל גם בביצוע השתלות בחו"ל ומגדיר את הצורך בתנאים מצטברים של היות המבוטח בסכנת חיים מיידית ואי יכולת ביצוע ההשתלה בארץ.
שרותי הבריאות הנוספים (שב"נ) המוצעים כיום על ידי קופות החולים, נותנים פתרון חלקי לנושאים אלה ולרוב בעת צורך בניתוח נדרשת השתתפות עצמית ניכרת מצד המבוטח. עובדה זו פוגעת בבריאותם של החולים וגורמת לא אחת לחולה ולבני משפחתו לפנות לגיוס תרומות כדי להציל את חייו.
תכניות הביטוח הפרטיות המשווקות על ידי איילון נאמנים מותאמות באופן אישי לצרכי הלקוח ומעניקות כיסוי מושלם ותחושת בטחון בכל זמן ובכל מקום. ביטוח בריאות פרטי מעניק לך כיסוי למימון טיפולים באופן פרטי, זאת בצד שקט נפשי:

  • תרופות - חשוב לדעת שקופות החולים אינן מכסות כיום תרופות שאינן בסל הבריאות, גם לא במסגרת הביטוחים המשלימים שלהן ובמידה וחס וחלילה חולה נזקק לתרופות אלה, עשויה העלות להגיע לכדי עשרות אלפי שקלים בחודש.
  • השתלות איברים
  • ניתוחים
  • פיצוי בגין מחלה קשה
  • ביטוח סיעודי

כמו כן, מאפשר הביטוח הפרטי שליטה בתהליכי הטיפול הנדרש כגון: בחירת בית החולים, בחירת הרופא המרדים, הרופא המנתח ועוד.
אצלנו תמצא מגוון פוליסות המותאמות ליכולותיך ולצרכיך האישיים, החל מכיסוי משלים לקופ"ח ועד לפוליסה הכוללת כיסויים נרחבים ביותר לך ולבני משפחתך.

בניית אתר פיסיליין © 2011